Four Letters 1.0.0 (ios)

Four Letters

Four Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Four Letters, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir kelime bulmaca oyunu.

Four Letters, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız verilen dört harfi kullanarak anlamlı bir kelime üretmek. Elbette bu görev için belli bir miktarda İngilizce bilgisine sahip olmamız gerekiyor. Buna paralel olarak oyunun İngilizce bilgimizi geliştiren ve pratik yapmamızı sağlayan bir yönü de yok değil.

Oyunda karşımıza son dece yalın ve sade bir arayüz çıkıyor. Minimal bir tasarım anlayışına sahip olan oyunda göz yoracak hiçbir eleman bulunmuyor. Bu bağlamda rafine bir deneyim sunduğunu belirtebiliriz. Küçük büyük demeden her seviyeden oyuncu Four Letters'ı keyifle oynayabilir.

Four Letters'ta gözümüze çarpan en önemli ayrıntı, verilen harflerin tek bir cevabı olmaması. Yani kullanıcılar istekleri doğrultusunda farklı kelimeler üretme şansına sahipler. Oyunun herhangi bir limit koymuyor olması güzel bir ayrıntı. Harfleri sıralayabilmek için sürükleme hareketi yeterli oluyor.

Four Letters'ın entegre skor tabloları oyundan alınan keyfi destelemek ve rekabet ortamını artırmak üzere tasarlanmış. Üst düzey bir başarı sergilememiz durumunda skor tablolarının üst sıralarına kadar çıkabiliyoruz.

İngilizce bilginize güveniyor, biraz pratik yapmak ve yeni kelimeler öğrenmek istiyorsanız Four Letters'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR