FRAMED 2 1.0.0 (ios)

FRAMED 2

FRAMED 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FRAMED 2, çizgi roman ile bulmaca öğelerini harmanlayan ödüllü bir yapım.

FRAMED 2, 2014’te yılın oyunu seçilen çizgi roman temalı bulmaca oyunu FRAMED’in devamı niteliğinde hazırlanmış. İlk olarak iOS platformunda indirilmeye açılan oyunda yine çizgi roman karelerini değiştirerek hikayeye yön veriyoruz.

Çizgi roman ile bulmaca öğelerini başarılı şekilde harmanlayan ender yapımlardan FRAMED’in ikincisinde de etrafımızı sarmış polislerden kaçıyoruz. Eğitimli köpeklere sahip polisleri atlatmak için her zaman olduğu gibi çizgi roman karelerinin sırasını değiştiriyoruz. Bu, direkt hikayenin akışını değiştirdiğinden üzerinde düşünerek yapmamız gereken bir hamle. Zaten oyunun ilkini oynadıysanız oynanışı biliyorsunuzdur. Oynanış tarafında bir değişiklik yapılmamış. Hikaye olarak ta orijinal oyundaki olaylardan öncesi anlatılıyor.

Animasyonların ön plana çıkarıldığı, enfes grafikler sunan FRAMED 2, ilk oyun gibi düşünmeye zorlayan etkileyici bulmacalar içeriyor. Kareleri kaydırıp olayın gerçekleşmesini izliyorsunuz. Yanlış kareyi hareket ettirirseniz hikayeye baştan başlamıyorsunuz. Yeniden deneme lüksünüz var.

YORUMLAR