Freaking Math 1.7 (ios)

Freaking Math

1.7
Freaking Math
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freaking Math, oynarken hem eğleneceğiniz hem de birazcık sinir olacağınız heyecanlı ve rahatlatıcı bir iOS matematik oyunudur.

Freaking Math, isminden anlayacağınız üzere bir matematik oyunu. Fakat düz bir matematik oyunu diyerek geçmek ayıp olur. Çünkü matematikten öte hızlı düşünme ve reflekslerinizi de oyun oynarken kullanmanız gerekiyor. Peki neden? Oyunda size çok kolay matematik eşitlikleri verilerek doğru olup olmadığı soruluyor. Yanıtlamak için ise sadece 1 saniyeniz var.

1 saniyenin sebebi soruların çok aşırı basit olması. Örnekle açıklamak gerekirse, ekrana 3+5=8 eşitliği geldiğinde 1 saniye içerisinde doğru yada yanlış olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Yani baktığınız anda soruyu çözüp ekrandaki doğru yada yanlış kutucuğuna dokanmanız gerekiyor. Oyun ilk başladığınızda biraz zorlanabilirsiniz fakat zamanla alışacağınızı düşünüyorum. Oyundaki amacınız ise olabildiğince çok soruyu doğru cevaplayarak yüksek puanlar almak. Oyunu arkadaşlarınıza da önererek onlarla büyük bir rekabet içerisine girebilirsiniz.

Oyun yapısı ve oynanışı itibariyle çok basit ve sade olmasına rağmen boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim. iPhone veya iPad sahibiyseniz, Freaking Math'i ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz zaman oyunu oynayabilirsiniz. Uzun süreli oynadığınızda gözlerinizin dinlenmesi için ufak molalar vermeyi unutmayın.

YORUMLAR