Free Music Download Plus Plus Pro

Free Music Download Plus Plus Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    3,475

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Free Music Download Plus Plus Pro, müzik, fotoğraf, video ve diğer dosyaları kolay, hızlı ve ücretsiz olarak indirmenize izin veren bir uygulamadır.

Free Music Download Plus Plus Pro, iPhone ve iPad’lerle uyumlu tam özellikli bir indirme aracıdır. Müzik, video, fotoğraf ve diğer türdeki dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olan uygulama ücretsizdir.

İnternette ilginizi çeken herhangi bir türdeki dosyayı telefon veya tabletinize indirebileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulama arıyorsanız Free Music Download Plus tam size göre. Dahili tarayıcıyı kullanarak şarkıları çevrimiçi dinleyebilir, tek dokunuşla sevdiğiniz şarkıları indirebilirsiniz. Herhangi bir sayfadaki tüm müzik dosyalarını tek bir seferde indirmeniz de mümkün. Her türdeki dosyayı hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan ve çoklu indirme desteği de sunan İndirme Yöneticisine sahip uygulama ile indirdiğiniz medya dosyalarını uygulamadan ayrılmadan açabiliyorsunuz. Sade ve şık tasarlanmış oynatıcı, gerek müzik dosyalarını, gerekse de video dosyalarını sorunsuzca çalıştırabiliyor. İndirdiğiniz müzikleri arka planda dinlemeniz de mümkün. Bunun dışında uygulamanın dahili dosya yöneticisi de oldukça başarılı. Çalma listelerini yönetmek, video ve resimleri dışa aktarmak, dosyaları paylaşmak, dosya ve klasörleri yönetmek (taşıma, silme, kopyalama) ve belgeleri (Office ve PDF belgeleri) görüntülemek mümkün.

Eğer hem iPhone hem de iPad’inizde kullanmak üzere ücretsiz ve özellikli bir yöneti uygulaması arıyorsanız Free Music Download Plus Plus Pro’yu kesinlikle öneririm.