Frozen Frenzy Mania 1.7.4 (ios)

Frozen Frenzy Mania

Frozen Frenzy Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Frenzy Mania, blokları eriterek yeni bölümlere geçebileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Standart bulmaca oyunlarından sıkılmışsanız ve boş vakitlerinizde eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız, Frozen Frenzy Mania tam size göre. iPhone ve iPad cihazınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Frozen Frenzy Mania sayesinde bulmaca oyunu oynamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Birbirinden farklı bölümleri ve birbirinden eğlenceli karakterleriyle birlikte size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak olan oyun, biraz da mantığa dayanıyor. Oyun içerisinde size verilen görevleri en kısa süre içerisinde yapmak zorundasınız. Eğer size verilen süre boyunca yeteri kadar blok eritememişseniz yeni bir bölüme geçebilmeniz mümkün değil. Her yeni bölümünde ayrı bir macera barındıran Frozen Frenzy Mania, birbirinden güzel ses efektleri ve grafikleri ile sizi kendisine bağımlı yapacak.

Frozen Frenzy Mania oyununda yer alan büyük bir haritayı adım adım ilerlemeniz gerekiyor. Her yeni adımızda karşınıza yeni bir bölüm ve yeni bir macera çıkmakta. Oyun içerisinde yüzlerce farklı adım atmanız gerekli. Eğer oyunun sonuna ulaşmayı başarabilirseniz milyonlarca kullanıcı arasından kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Frozen Frenzy Mania özellikleri:

  • Birbirinden eğlenceli yüzlerce bölüm
  • Gaza getiren ses efektleri
  • Muhteşem grafikler
  • Birbirinden zorlu görevler