Fruit Monsters

Fruit Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Monsters mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Fruit Monsters eğer Candy Crush Saga benzeri bulmaca oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil üçlü eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Fruit Monsters'da ana kahramanlarımız meyveden yaratılmış canavarlar. Aslında farklı bir gezegende yaşayan meyve canavarlarımız bir gün ilginç bir şekilde dünyaya ışınlanıyorlar. Dünyada hapsolan kahramanlarımızın kurtulabilmeleri için tek şansları ise birlikte evlerine sinyal gönderebilmeleri. Bu iş için aynı renkteki en az 3 meyve canavarının yan yana gelmesi gerekiyor. Biz de onlara bu işi gerçekleştirebilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Fruit Monsters'ın oynanışı Candy Crush Saga gibi bulmaca oyunlarıyla hemen hemen aynı yapıda. Oyunda yapmanız gereken şey ekranda göreceğiniz aynı renkteki meyve canavarlarını yan yana getirerek onları patlatmak ve kombolar yaparak ekrandaki bütün meyve canavarlarını kurtarmak. Oyun boyunca karşımıza çeşitli bonuslar da çıkabiliyor. Fruit Monsters'ın bir Candy Cush Saga kopyası olduğu ve bu tür için çok yeni birşey sunmadığı söylenebilir.