Fruit Ninja: Math Master 1.00.15 (ios)

Fruit Ninja: Math Master

Fruit Ninja: Math Master
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Ninja: Math Master okul öncesi matematik eğitimi için kullanabileceğiniz bir mobil oyundur

Fruit Ninja: Math Master, 5-7 yaş arası çocuklar temel alınarak geliştirilmiş bir mobil matematik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu bulmaca oyunu, mobil cihazların en sevilen oyunlarından olan Fruit Ninja oyununda kullanılan meyve kesme dinamiklerini çeşitli matematik bulmacalarıyla birleştiriyor. Bu sayede oyun çocukların hem eğlenmesini hem de sıkılmadan maematik öğrenmesini sağlıyor. Fruit Ninja'nın yaratıcısı Halfbrick Studios bu oyunda güzel çizgi roman tadındaki grafikleri kullanmayı tercih etmiş.

Fruit Ninja: Math Master'da oyuncular Fruitasia adlı oyun dünyasına yolculuk ediyorlar ve bu dünyada bölümleri geçmek için dört işlem oyunları oynuyorlar. Bulmacaları çözebilmek için toplama, çıkarma, çarpma ve bölüme işlemleriyle elde edilen sayılarla uyumlu şekilde meyve kesiliyor. Her bölümde oyuncunun performansı ölçülüyor ve derecelendiriliyor. Bu da oyuncuları en yüksek puanı almak için çabalamaya itiyor.

Fruit Ninja: Math Master çocuklarda eğitim sırasında yaşanan dikkat kaybını ortadan kaldırabiliyor. Bu sayede çocuklar sıkılıp eğitimi yarım bırakmadan eğitimlerine devam edebiliyor. Fruit Ninja: Math Master şu an için Türkçe desteğine sahip değil; fakat çocuğunuza okul öncesi İngilizce eğitimi de veriyorsanız işinize yarayabilir.

YORUMLAR