Fruit Pop! 1.2.25 (ios)

Fruit Pop!

Fruit Pop!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Pop, oynadıkça bağımlısı olacağınız eşleme yaparak tüm meyveleri patlatmanız gereken oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Fruit Pop, büyük zincirlemeler halinde reaksiyon başlatıp tüm meyveleri patlatmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Oyun içerisinde bir çok bölüm sayesinde sınırsız eğlenebilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod sahipleri uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarına indirerek oynayabilirler.

Oyunda meyveleri patlatabilmek için, meyvelerin yerini parmağınız ile değiştirerek eşlemelisiniz. Aynı renk ve türdeki meyveleri bir araya getirerek yapacağınız eşlemeler sonucu meyveler patlar. Yatay ve dikey olarak eşleyebileceğiniz meyveler bir araya geldiklerinde patlayarak size puan kazandırıyorlar. Bölümü bitirip bir sonrakine geçmek için yapmanız gereken ise tüm meyveleri patlatarak temizlemek.

Oldukça güzel grafiklere sahip olan Fruit Pop, bulmaca oyunlarından beklenebilecek olan grafik kalitesinden daha iyi grafiklere sahip. Grafikleri dışında, yüksek kaliteli animasyonları ile sürekli heyecanlı kalmanızı sağlayan oyunu seveceğinize eminim. Ayrıca arkadaşlarınız ile yarışmak mümkün.

Oyuncular farklı yarar sağlayan özellikleri toplayarak oynama hızlarını arttırabilir veya ekstra zaman kazanabilir.

Bulmaca oyunları oynamayı sevenler için iyi bir alternatif olacak olan Fruit Pop'u oynamak isterseniz hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR