Futurama: Game of Drones

Futurama: Game of Drones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    Wooga

Futurama: Game of Drones mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur

Futurama: Game of Drones, Candy Crush Saga tarzındaki oyunlara benzer bir yapıya sahip olan bir mobil eşleştirme oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Futurama: Game of Drones, bize sevilen çizgi seri Futurama'nın fantastik evreninde geçen bir maceraya atılma imkanı veriyor. Oyundaki temel amacımız droneları eşleştirerek onları galaksi çapında dağıtmak.Bu işi gerçekleştirdikçe de Futurama evreninin farklı köşelerini keşfedebiliyoruz.

Futurama: Game of Drones klasik bir eşleştirme oyunu olsa da benzer eşleştirme oyunlarından küçük bir farklı bulunmakta. Normalde eşleştirme oyunlarında 3 taşı birleştirirken Futurama: Game of Drones'da en az 4 taşı birleştirmemiz gerekiyor. Bunun haricinde oyun mekanikleri hemen hemen aynı. Taşları birleştirdikçe ortaya çıkan kombolar, topluca taşları patlatan bonuslar gibi öğeler oyunun diğer eşleştirme oyunlarıyla benzer yönleri.

Eğer Futurama çizgi serisinden hoşlanıyorsanız Futurama: Game of Drones boş zamanlarınızı değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR