Game About Squares

Game About Squares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game About Squares'de renkli kutuları onlarla aynı rengi taşıyan dairelerin üstüne getirmeye çalışıyoruz.

Game About Squares, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri, adeta ekrana kilitleyen bir bulmaca oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Gösterişten uzak ve sade altyapısıyla mütevazi görünen fakat zorlu bölümleriyle insanın aklını başından alan Game About Squares, tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Adından da anlaşılabileceği gibi bu oyunda karelerle haşır neşir oluyoruz. Temel amacımız renkli kare kutuları aynı renkteki dairelerin üzerine taşımak. İlk bölümlerde son derece kolay olan bu görev git gide zorlaşarak adeta içerisinden çıkılması güç bir hal alıyor.

Dairelerin üzerine yerleştirmeye çalıştığımız kutuların üzerinde oklar var. Söz konusu bu oklar kutuların hangi yöne doğru sürüklenebileceklerini belirtiyor. Bazen kareleri gösterdikleri yönden farklı bir yöne taşımamız gerekiyor. Bu gibi anlarda diğer kutulardan yararlanıyor ve onları ittirerek istediğimiz yere taşıyoruz. Bu sırada karelerin sırasına ve birbirlerini bloklamıyor olduklarına dikakt etmemiz gerek.

Öğrenmesi saniyeler alsa da bazı bölümleri geçmek epey zaman alıyor. Bu bakımdan oyunun kısa sürede bitmeyeceğini garanti ediyoruz. Zekaya dayalı kaliteli bir oyun arıyorsanız Game About Squares'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR