Gem Smashers

Gem Smashers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gem Smashers ücretsiz olarak iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Gem Smashers isimli bu ücretsiz iOS oyunu Arkanoid ve BrickBreaker oyunlarından alıştığımız konsepti iyi bir şekilde harmanlamasıyla dikkat çekiyor. Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Gem Smashers bu kategoride bulunan oyunlarda görmeye alıştığımız grafik kalitesinin epey üzerine çıkıyor ve ortaya benzersiz bir oyun deneyimi çıkartıyor.

Dünya'yı istila eden ve yaşayan herkesi esir alan IMBU isimli bilim adamına karşı amansız bir mücadele giriştiğimiz oyunda 100'den fazla bölüm bulunuyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu bölümler kolaydan zora doğru ilerleyecek bir şekilde tasarlanmış. Sonu gelmez esaretten şans eseri kurtulan BAU, BAM ve BOM isimli kahramanları kontrol ederek dünyayı eski barış dolu günlerine geri döndürmeye çalışıyoruz. Bu maceradaki birincil görevlerimizden bir tanesi de arkadaşlarımızı hapsoldukları hücrelerden çıkartmak.

Gem Smashers'ta bu oyun kategorisinde sıkça gördüğümüz güçlendiriciler ve bonuslar da es geçilmemiş. Bunları toplayarak oyun esnasında avantaj elde edebiliyor ve bu sayede daha fazla puan toplayabiliyoruz.

Görsel kalitesiyle ön plana çıkan Gem Smashers büyük küçük herkesin büyük bir keyifle oynayabileceği potansiyele sahip.

YORUMLAR