Gemmy Lands 1.1 (ios)

Gemmy Lands

1.1
Gemmy Lands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşleştirme oyunlarına şehir kurma seçeneği getiren ücretsiz bir iOS oyunu arıyorsanız Gemmy Lands ile iyi vakit geçireceksiniz.

Bulmaca ve eşleştirme oyunları denince artık birer klasik haline gelen Bejeweled ve Candy Crush oyunlarına yeni bir örnek daha eklendi. iOS cihazları için çıkan Gemmy Lands bu tarza dahil olan ama kendi havasını da katan bir oyun. Normalde sadece bulmaca oyunlarını arka arkaya oynadığınız bu türün aksine bu oyun ile şehir de kurmanız gerekiyor. Kazandığınız puanlar ve geçtiğiniz bölümlerle birlikte yakaladığınız gelişim kendi kişisel şehrinizi oluşturmanıza olanak tanıyor. Bu sayede oyun içerisinde daha kişisel bir deneyim elde ediyorsunuz.

Bu oyunun öne çıkan en özenli özelliklerinden biri kaplamış olduğu sınırlı alana rağmen size 350 tane farklı bölüm sunabiliyor olması. Piyasanın liderleri olan oyunlar bile asla bu kademeye ulaşamazken güncelleme paketleriyle bile 350 bölüm çıkartanların sayısı oldukça az. Ne var ki Gemmy Lands size bunları sunmak için grafiklerde kısıntıya gitmiş. Bu noktada bir oyunsever olarak sizin için içeriğin mi yoksa sunumun mu daha önemli olduğuna karar vermeniz gerekecek. Gemmy Lands seçimini içerikten yana kullanmış.

Facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet etmeniz durumunda puan ve şehir gelişimlerinizi kıyaslayabileceğiniz bir rekabet zemininiz olur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gemmy Lands, eşleştirme oyunlarında artık bir klasik haline gelen tekrar deneme sayısını artıran uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor.