Genies & Gems 61.6.100 (ios)

Genies & Gems

Genies & Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genies & Gems mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir 3'lü eşleştirme oyunudur

Genies & Gems eğer Candy Crush Saga benzeri bir eşleştirme oyunu macerası yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Genies & Gems'de ganimetlerle dolu bir maceraya atılıyoruz. Fantastik bir krallıkta geçen oyunda krallığın hazineleri hırsızlar tarafından çalınıyor. Bu hazineleri geri getirmek ise Jenni adlı cine ve sadık tilki dostu Trix'e düşüyor. Kahramanlarımızla birlikte çalınan hazinelerin peşine düşerek büyülü dünyaları keşfediyoruz ve zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Genies & Gems'de temel amacımız aynı görünüme sahip en az 3 mücevheri birleştirerek onları yok etmek. Oyun tahtası üzerindeki bütün mücevherleri yok ettiğimizde ise bölümü tamamlıyoruz ve bir sonraki bölüme geçiyoruz. Ayrıca özel mücevherler bize geçici avantajlar kazandırarak oyunu kolaylaştırıp hızlandırabiliyor. Oyun boyunca anahtarları topladığımızda yeni dünyaların kilidini açabiliyoruz.

İçerisinde yüzlerce bölüm içeren Genies & Gems her yaştan oyun severe hitap eden bir bulmaca oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR