Geometry: Constructions Tutor 1.0.2 (ios)

Geometry: Constructions Tutor

Geometry: Constructions Tutor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özelikleri ve sade arayüzüyle dikkat çeken Geometry: Constructions Tutor ile geometrik çizimleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Geometry: Constructions Tutor, ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir geometrik çizim yapma uygulamasıdır. Kullanışlı arayüzü ve sade tasarımıyla ilgi çeken bu uygulama özellikle öğrenciler, mimarlar, geometri ile ilgilenenler ve çizerler tarafından mutlaka denenmeli.

Uygulamada gerçek hayatta kullandığımız türden farklı araçlar mevcut. Gönye, pergel, cetvel ve kalem gibi araçları kullanarak çizim yapabilir, matematiksel hesaplamalarınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada işinizi kolaylaştıracak pek çok araç mevcut. Örneğin çizdiğiniz bir çizginin tam orta noktasını işaretleyebilir veya çizdiğiniz bir dairenin merkez noktasını tek dokunuşla bulabilirsiniz.

Geometriyle ilgilenenler veya geometri konusunda yardıma ihtiyacı olanlar tarafından oldukça sevileceğini düşündüğüm Geometry: Constructions Tutor, bu konuda ayrıntılı taslaklara sahip. Otomatik olarak 30-60-90 üçgeni çizebilir, çizdiğiniz dairenin farklı alanlarını tarayabilir ve seçebilrisiniz.

Kısaca Geometry: Constructions Tutor, en iyi geometri çizim uygulamalarından bir tanesi ve en önemlisi ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR