Ghosts of Memories

Ghosts of Memories
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghosts of Memories mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Ghosts of Memories oyuncuları farklı dünyalara taşıyan bir hikayeye sahip olan sürükleyici bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabetlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Ghosts of Memories'in bir bulmaca oyunu ile macera oyununun karışımı olduğu söylenebilir. Oyunda antik medeniyetleri araştıran ilginç bir varlığı yönetiyoruz. Kahramanımızla oyunun hikayesi boyunca 4 farklı dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz. Her yeni dünyada karşımıza yeni yollar ve çözülmesi gereken zorlu bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözebilmek için mantığımızı yaratıcılığımızla birleştirmemiz gerekli.

Ghosts of Memories'in bölüm tasarımlarının oldukça başarılı olduğu söylenebilir. Oyunda 2 boyutlu grafiklerle 3 boyutlu grafiklerin birleşimi şeklinde bir yapı söz konusu ve izometrik kamera açısıyla oyunu oynamaktayız. Ghosts of Memories hikaye odaklı bir oyun ve bulmaca çözdükçe oyun boyunca ilerliyorsunuz ve görevleri tamamlayarak hikayenin parçalarını birleştiriyorsunuz. Oyunun ses efektleri ve müzikleri oldukça başarılı.

YORUMLAR