Giant Square 4.0 (ios)

Giant Square

4.0
Giant Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Giant Square uygulaması iOS cihazlarınız üzerinden Instagram profilinizde dev bir fotoğraf oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Giant Square uygulaması iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden Instagram profilinizde dev bir fotoğraf oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Instagram’ı yaratıcı bir şekilde kullanmak isteyenler için geliştirilen Giant Square uygulaması, tek bir fotoğraf karesini 3, 6 ya da 9 parçaya bölerek profilinizde büyük bir fotoğraf göstermenizi sağlıyor. Instagram profilinizi mükemmel bir şekilde organize etmek istiyorsanız, Giant Square uygulaması ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunuyor.

Twitter ve Facebook profilleriniz için de birbirinden harika fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlayan Giant Square uygulaması 47 font ve 60’dan fazla kolaj seçeneğiyle oldukça geniş bir kütüphaneye sahip diyebilirim. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğrafların sıradan olmasını istemiyor ve profillerinizi canlandırmak istiyorsanız, Giant Square uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR