GIF Keyboard 1.0 (ios)

GIF Keyboard

1.0
GIF Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIF Keyboard, mesajlarınızı animasyonlarla süsleyebileceğiniz bir üçüncü parti klavye uygulamasıdır.

GIF Keyboard, iOS 8 işletim sistemli iPhone ve iPad’ler için dizayn edilmiş üçüncü parti klavye uygulamalarından biridir. WhatsApp, Messenger, iMessage, Twitter, SnapChat ve e-posta üzerinden sevdiklerinizle animasyonlu gif’ler üzerinden mesajlaşmanıza izin veren uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsız kullanım sunmaktadır.

Riffsy, Inc tarafından geliştirilen üçüncü parti klavye uygulaması GIF Keyboard, benzerlerinden oldukça farklı. Hızlı yazmak yerine eğlence amaçlı kullanabileceğiniz bu klavye ile tek dokunuşla milyonlarca animasyonlu gif dosyasına ulaşabilir ve tek dokunuşla sık kullandığınız mesajlaşma uygulamalarında paylaşabilirsiniz.

Safari tarayıcısı üzerinden tek dokunuşla internette gördüğünüz bir gif dosyasını kaydetmenizi de izin veren bu klavye uygulamasında gif’ler kategorilere ayrıldığından, o an için en uygun gif’i rahatlıkla bulabilir ve gönderebilirsiniz.

GIF Keyboard’un tüm özelliklerini kullanabilmeniz için, klavye ayarları bölümünden tam erişime izin vermeniz gerekmektedir.

YORUMLAR