Glyph Quest Chronicles 1.01 (ios)

Glyph Quest Chronicles

Glyph Quest Chronicles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glyph Quest Chronicles, oldukça büyülü sırlarla dolu bölümlerde düşmanlarla savaşmanızı ve taktiksel olarak bölümleri geçmenizi amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Klasik bulmaca oyunlarına alışmış olabilirsiniz. Fakat Glyph Quest Chronicles oyunu ile birlikte bulmaca oyunu anlayışınız değişecek. Oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyun olan Glyph Quest Chronicles, blokları eritmenizin dışında düşmanlarla savaşmanızı istiyor.

Glyph Quest Chronicles oyununda her bölümde yeni bir düşmanla karşılaşacaksınız. Bu oyunda düşmanları güçlü olan değil zeki olan yenecek. Bu yüzden oyunu oynarken kendinize strateji belirlemeli ve zekice hamle yapmalısınız. Oyunda petek şeklinde bir cismin içerisinde bulunan blokları eritmeniz gerekiyor. Eritme şeklinize göre oyunda bulunan karakterlerinize sihir veriliyor. Bu sihirle düşmana saldıran karakteriniz onun canını azaltmaya ve onu yenmeye çalışıyor. Oldukça zor gözüküyor değil mi? Korkmayın siz bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Glyph Quest Chronicles oyununda farklı karakterler ve zorlu düşmanlar ile birlikte büyük bir maceraya gireceksiniz. Bu yüzden oyunu indirmeden önce kendiniz hazırlamalı ve bu oyunda bulunan tüm bölümleri geçebileceğinize inanmalısınız. 

Gerilim dolu müzikleri ve oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış grafikleri ile birlikte Glyph Quest Chronicles oyunu oldukça hoşunuza gidecek. Hemen şimdi Glyph Quest Chronicles oyununu indirin ve eşsiz bir maceraya atılın. İyi eğlenceler!

YORUMLAR