Gocco Fire Truck

Gocco Fire Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gocco Fire Truck, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayarak şehirdeki tüm yangınları söndüreceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir iOS oyunudur.

Gocco Fire Truck, özellikle 3 - 9 yaş arası çocuklar için geliştirilen ve hem eğitici hem de eğlendirici bir itfaiye oyunudur. Kolay kontrol mekanizması sayesinde rahatlıkla oynanabilen oyunda yapmanız gereken, yangın alarmı çaldığında itfaiye aracına binerek olay yerine gitmek ve yangını söndürmek. Fakat yangını söndürmek için gerekli olan su miktarını yolda toplamanız gerekiyor. Yol boyunca yer ve havadaki suları toplayarak yangın yerine gittiğinizde ateşlere hemen müdahale etmelisiniz.

Yangının önemini eğlenceli bir şekilde çocuklarınızı öğretmenizi sağlayacak olan uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yangınlara zamanında yetişebilmek için yol boyunca önünüze çıkan engellere takılmamalı ve trafikteki araçları gerekirse ezip geçmelisiniz.

Özellikler:

  • Kolay kontrol mekanizması ve rahat bir oynanış
  • Muhteşem tasarım
  • Ücretsiz
  • Reklamsız
  • 3 - 9 yaş arası çocuklar için ideal

Çocuklarınız ile birlikte oynayarak eğlenebileceğiniz oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek hem çocuklarınıza ateşin zararlarını öğretin hem de aynı zamanda eğlenmesini sağlayın. Kaliteli ve renkli grafiklere sahip olan Gocco Fire Truck oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

 

YORUMLAR