Google Calendar 1.0.2 (ios)

Google Calendar

Google Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Takvim uygulaması sayesinde zamanı daha planlı bir şekilde kullanabiliyoruz.

Google Takvim, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir takvim uygulaması olarak öne çıkıyor. Google Calendar olarak da bilinen bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Faydalı özellikleriyle dikkat çeken Google Calendar'ı kullanarak planlarımızı daha düzenli bir şekilde koordine edebiliyor ve bu sayede zamandan tasarruf edebiliyoruz.

"Zamanı en iyi şekilde kullanmak" ana fikriyle tasarlanmış olan Google Takvim sade arayüzü ve işlevsel özellikleriyle beğeni kazanıyor. Uygulamaya girdiğimizde bizi karşılayan yalın ve anlaşılır arayüzde tüm aradığımız fonksiyonlara kolayca erişim sağlayabiliyoruz.

Peki Google Takvim ile tam olarak neler yapabiliyoruz?

  • Etkinliklerimizi takvim üzerinde işaretleyebiliyor ve detaylı planlama işlemleri yapabiliyoruz
  • Ziyaret etmeyi planladığımız yerlerin harita bilgilerini ve fotoğraflarını dahi takvim üzerindeki planlarımıza ekleyebiliyoruz
  • Katılacağımız etkinlikleri (konser, toplantı, konferans) takvim üzerinden takip edebiliyor ve başkalarıyla paylaşabiliyoruz.
  • Günlük, haftalık ve aylık görünümler arasında geçiş yapabiliyor, kısa ve uzun vadeli planlarımıza kolayca erişim sağlayabiliyoruz.
  • Exchange ve iCloud desteği sayesinde tüm takvimlerimiz ortak bir şekilde çalışıyor. Bu sayede geleceğe dair planlarımızı ve programlarımızı Google Takvim üzerinden takip edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Google Takvim, zamanı planlı bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcıların mutlaka cihazlarında bulundurmaları gereken bir uygulama.

YORUMLAR