Google Photos 2.4.0 (ios)

Google Photos

Google Photos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    826

  • Üretici

    Google

Google Photos mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf galerisi uygulamasıdır

Google Photos, mobil cihazlarınızda fotoğraflarınızı ve videolarınızı çok daha düzenli bir şekilde saklamanıza ve onlara daha hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olan bir fotoğraf galerisi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu resmi Google uygulaması bütün fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir yerde toplarken onları otomatik olarak düzenliyor ve kolay erişilebilir hale getiriyor. Google Fotoğraflar'ı iOS'un dahili fotoğraf görüntüleme aracı olan Film Rulosu'ndan çok daha kullanışlı yapan özellikler mevcut. Bu özelliklerden ilki fotoğraf veya videolarınız arasında arama yapabilmenize imkan tanıması. Konum ve nesne tabanlı aramalar yapabilen uygulamada belli bir yerde çekildiğiniz fotoğrafları veya içerisinde belli şeylerin olduğu resimleri filtreleyebiliyorsunuz. Örnek olarak; İzmir'de çekildiğiniz fotoğrafları veya içerisinde kedi olan fotoğrafları arama bölümüne "İzmir" veya "kedi" yazarak aratabiliyorsunuz.

Google'ın Fotoğraflar adıyla yayınladığı bu uygulamayı Film Rulosu'ndan ayıran bir diğer özellik de fotoğraf ve videolarınızı düzenlemenize imkan vermesi. Google Photos ile fotoğraflarınıza çeşitli fotoğraf filtreleri ekleyebilir, kendi filmlerinizi yaratabilir, fotoğraf kolajları ve animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Google Photos kullanıcılara 15 GB boyutunda bir bulut depolama alanı da sunuyor. Fotoğraf ve videolarınız orijinal kaliteleri korunarak bu alana otomatik olarak yedeklenebiliyor ve dilediğiniz cihaz üzerinden hesap bilgilerinizle giriş yaptığınızda görüntülenebiliyor ve cihaza kaydedilebiliyor. Bu özellik iOS cihazlarda oldukça işe yaramakta. iPhone ve iPad'lerde hafıza kartı desteği olmadığı için bulut depolama alanı oldukça işe yaramakta.

YORUMLAR