Green Ninja 1.0 (ios)

Green Ninja

1.0
Green Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Green Ninja ile iPhone ve iPad cihazlarınızda düşmanlarınızı ölümcül tekmelerinizle yok etmeye başlayın.

Green Ninja, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bulmaca oyunları arasında yer alıyor ve tekmeleri ile ünlü yeşil ninjamızı bölümler boyunca düşmanın elinden kurtulmak için ilerlememiz gerekiyor. Oyunu başında düşmanlarımız tarafından yakalanmış durumdayız ve bu durumdan kurtulmanın tek yolu her bölümde karşımıza çıkanları tekmemiz ile alt etmek. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir şekilde alışılabilen bir oynanış tarzına sahip olan oyun, eminim ki beğendikleriniz arasına girmekte zorlanmayacaktır.

Oyundaki yönettiğimiz karakterimiz yeşil bir kurbağa ve grafiklerinin eski 8 bit tasarımlara uygun olarak hazırlanmış olması sayesinde büyük bir nostalji havasının yakalanabildiğini söyleyebilirim. Tabii ki oyundaki ses öğeleri ve müzikler de bu havaya uygun bir şekilde hazırlanmış. Oynanış esnasında herhangi bir hata ya da sıkıntı olmaması ise senaryo boyunca sıkılmadan ilerlemenize yardımcı olacak.

Oyunda karakterimizi kontrol etmek için tek yapmamız gereken onu sağa sola aşağıya ve yukarıya göndererek düşmanları tekmeleriyle alt etmesine olanak sağlamak. Fakat bu hareketler ilerleyen bölümlerde bulmacaları çözebilmek için çok önemli bir hale geliyorlar ve kendinizi uzun uzun bölümün nasıl geçileceğini düşünürken bulabiliyorsunuz.

Green Ninja’da yer alan bulmacaların bazen fazla zorlayıcı olduğunu düşünen yapımcısı ise bazı bölümler için alternatifler sunmuş ve bu alternatiflerden faydalanarak geçemediğiniz yerlerde sonraki bölümlere geçmenin başka bir yolunu bulabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde reklamlar mevcut olsa da satın alma seçeneklerinden faydalanarak reklamlara bir son da verebiliyorsunuz.

Yeni ve keyifli bir aksiyon puzzle oyunu arayanlar oyuna bir göz atmalılar.

YORUMLAR