Haunted House Mysteries 1.0 (ios)

Haunted House Mysteries

1.0
Haunted House Mysteries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted House Mysteries bir perili köşk hikayesini konu alan bir macera oyunudur

Haunted House Mysteries içerisinde hayaletlerin ve birçok gizemli olayın yer aldığı point and click türünde bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirebileceğiniz Haunted House Mysteries'in bu versiyonu oyunu satın almadan önce bir bölümünü oynamanıza ve oyun hakkında fikir sahibi olmanıza imkan veriyor. Haunted House Mysteries'de Nancy Evans adlı doğaüstü olaylarda uzmanlaşmış bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Nancy Evans birgün bir akrabası tarafından deniz kenarına tatile çağırılıyor. Bu ziyareti sırasında kaldığı evin yakınlarında terkedilmiş bir köşk keşfeden Nancy evi araştırmaya niyetleniyor. Oldukça ürpertici bir atmosfere sahip olan evin gizemli bir hikayeye sahip olduğu apaçıktır. Nancy'de bu gizemli hikayeyi çözmek için kendi hayatını tehlikeye atıyor.

Haunted House Mysteries'de perili köşkün gizemini çözebilmek için ipuçlarını toplamalı, zorlu bulmacaları çözmeli ve hayaletlerle iletişime geçmeliyiz. Oyunun görsel olarak başrılı olduğu söylenebilir. Mekanlar ve grafikler oldukça detaylı. Kolay dokunmatik kontrollere sahip olan oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz. Retina ekran desteğine sahip olan oyun her yaştan oyuncuya hitap etmekte. Eğer klasik macera oyunlarını seviyorsanız Haunted House Mysteries'i kaçırmayın.