Hello Vino 3.7.1 (ios)

Hello Vino

Hello Vino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • ÜRETİCİ

    Drive Thru Interactive

Hello Vino, özel durumlar veya normal akşamlarda içebilmek için size şarap önerilerinde bulunan yararlı ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

İyi pişmiş bir bifteğin yanına sanırım şaraptan daha iyi eşlik edecek başka bir şey bulmak imkansız. Eğer pizzanız yada peynirinizle birlikte şarap keyfi yapmayı sevenlerdenseniz Hello Vino tam size göre bir uygulama. iOS cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama size şarap rehberliği ederek, en iyi şarapları bulmanız için size önerilerde bulunacak olan yardımcı bir uygulamadır.

Genel anlamda şarap bir sanat işi olarak görülür ve bir çok kişi işin derinliklerini bilmez. Fakat bu işi anlayanlardansanız ve şarap içmekten büyük keyif alıyorsanız Hello Vino, iOS cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

Uygulama içerisinde bulundurduğu bir çok yararlı özellik sayesinde, şarap içmeyi sevenler tarafından beğenilerek kullanılıyor. Özel durum ve etkinlikler için en iyi şarapları seçebilmenizde size yardımcı olacak olan Hello Vino, size bazı önerilerde bulunmaktadır. Yediğiniz yemeğe göre hangi şarapların daha uygun olabileceğini gösteren uygulama üzerinde genel tat ve öneriler bölümüne de bakarak yardım alabilirsiniz.

Şarapların etiketlerini tarama özelliği bulunan uygulama üzerinde, daha önce kullanılan şaraplar hakkında bırakılan ufak notlara, yorumlara ve puanlamalara göz atabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde kullanıcıların seçtiği şarapları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşmasını sağlıyor.

Şarap içmeden önce size önerilerde bulunarak en uygun şarabı bulmanızda size yardımcı olacak olan Hello Vino uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR