Hello7 1.0.0 (ios)

Hello7

Hello7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hello7, iPhone kullanıcıları için ücretsiz İngilizce kelime öğrenme uygulaması.

Hello7, iPhone’unuza ücretsiz indirip deneyebileceğiniz İngilizce kelime öğrenme uygulaması. Her gün 7 İngilizce kelimeyi eğlenceli GIF görsellerle öğreten mobil uygulama, bağdaştırma metodu, aralıklı tekrarlama, bilinçaltı öğrenme teknikleri bir araya getirilerek geliştirilmiş.

İngilizce kelime haznenizi geliştirmek için telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri Hello7. Diğer yabancı dil öğrenme uygulamalarından en büyük farkı kelimeleri animasyonlu GIF’lerle öğretmesi. Bu sayede öğrendiğiniz kelimeyi unutma durumunuz olmuyor. Kelimeleri tamamladığınızda uygulama kelimeleri hızlı bir şekilde tekrar ederek hafızanıza kazıyor yeni öğrendiklerinizi. Tabii ki kulaklık takarsanız kelimelere odaklanmanız daha kolay oluyor. 

Günde sadece 10 dakikanızı ayırarak İngilizce kelime bilginizi geliştirebildiğiniz uygulamanın ücretsiz deneme süresi verdiğini de belirteyim. Uygulamayı etkili bulursanız aylık veya ömür boyu abonelik modellerinden birini seçerek öğrenmeye hız kesmeden devam edebilirsiniz.

YORUMLAR