Hero Pop

Hero Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Pop tamamen ücretsiz olarak sunulan ve kaçırılan sevimli dostlarımızı kurtarmak için baloncukları eşleştirerek patlatmaya çalıştığımız bir oyun.

Hero Pop, son dönemlerin popüler oyun kategorilerinden olan eşleştirme oyunlarının başarılı bir temsilcisi. Hem iPhone hem de iPad cihazlara tamamen ücretsiz oalrak indirilebilen bu oyunda baloncukların içerisinde hapis tutulan sevimli dostlarımızı kurtarmayı amaçlıyoruz.

Korsanlar tarafından kaçırılan dostlarımızı kurtarmak için aynı renkteki balonları yan yana dizip onları yok paylatmamız gerekiyor. Oyunda 100'den fazla bölüm mevcut. Bu kadar fazla bölümün olması oyunun kısa sürede monoton hale gelmesini engelliyor ve keyfin uzun süre devam etmesini sağlıyor. Renkli grafikler ve sevimli modellemeler her ne kadar çocuklara hitap ediyor olsa da oyunu genel yapısı itibariyle her yaştan oyunsever büyük bir keyifle oynayabilir.

Belirtmeden geçmeyelim, Facebook hesabımızı oyuna bağlama şansına sahibiz. Bu sayede kazandığımız puanları arkadaşlarımızla paylaşabilir hatta onları da oyuna davet ederek birlikte keyifli bir rekabet ortamı yaratabiliriz. Bu tarz oyunlarda sıkça gördüğümüz güçlendiriciler ve bonuslar bu oyunda da mevcut. Bu öğeleri toplayarak oyunda büyük avantaj elde edebiliyoruz.

Genel olarak Hero Pop, eşleştirme türü oyunlar oynamaktan keyif alan ve bu kategoride oynayabileceği ücretsiz ve kaliteli bir oyun arayan herkesin göz atması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR