Heroes Reborn: Enigma 1 (ios)

Heroes Reborn: Enigma

1
Heroes Reborn: Enigma
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes Reborn: Enigma yüksel grafiklere sahip bir FPS oyunudur

Heroes Reborn: Enigma oyun konsolu kalitesindeki grafikleri ile mobil cihazlarınızda size benzersiz bir oyun tecrübesi yaşatacak FPS türünde bir macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Heroes Reborn: Enigma'da bilim kurgu temelli bir hikaye konu alıyor. Heroes serisinin önceki oyunlarında doğuştan gelen süper yeteneklere sahip olan ve EVO olarak adlandırılan kahramanlarla tanışmıştık. Yeni oyunumuzda bu kahramanlar için dünya tehlikeli bir yer haline gelmiştir. Evo'lar görüldükleri ve açığa çıkarıldıkları yerlerde yakalanarak özel tesislerde tutsak edilmektedir. İşte Heroes Reborn: Enigma'daki ana kahramanımız olan Dahlia adlı genç kadın da bu tür tesislerden birinde tutsak ediliyor. Biz de ona bu tesisten kaçması için yardımcı oluyoruz. 

Heroes Reborn: Enigma'da ana kahramanımız olan Dahlia telekinetik güçlere sahip. Bu sayede nesnelerin yerini uzak mesafeden değiştirebiliyor, onları fırlatabiliyor. Oyun bu yönüyle biraz Portal'ı anımsatıyor. Dahlia telekinetik yeteneklerinin yanında zaman içerisinde yolculuk da yapabiliyor. Kahramanımızın bu özelliğini kullanarak karşımıza çıkan bulmacaları çözecek ipuçlarını ortaya çıkarmak için geçmişe gidebiliyoruz. Oyun boyunca tanışacağımız karakterlerle kuracağımız diyaloglar da bulmacaları çözmemiz için bize yardımcı oluyor.

Heroes Reborn: Enigma'daki mekan tasarımları ve karakter modellemeleri mobil cihazlarda görebileceğiniz en yüksek kaliteli grafik örnekleri arasında.