Hexa Blast 1.0.50 (ios)

Hexa Blast

Hexa Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexa Blast, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur.

Hexa Blast, farklı niteliklere sahip bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, mükemmel ve bağımlılık yapan bulmacaları çözerek amacımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Grafikleriyle, oynanışıyla ve bölümleriyle muadilleri arasında farklılık yaratan bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle bu tarz eşleştirme oyunlarının her yaşa hitap ettiğini söylemek gerekiyor. Özellikle ülkemizde bu alanda büyük başarılar elde etmiş oyunlarda mevcut. Hexa Blast oyunu da bunların arasından birkaç temel özellik farklılığıyla ayrılsa da oynaması keyif veren oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunun özelliklerine gelecek olursak, altıgen şeklindeki bir platformda canavarları yok ederek ilerliyoruz. 3 veya daha fazla benzer yaratığı öldürerek sağlam hamleler yapmalısınız. Eşleştirme oyunlarında önemli olan bir diğer unsurunda gayet iyi olduğunu söyleyebilirim: Grafikler. Etkileyici karikatür tasarımları ve çizgi filmi andıran atmosferiyle kendinizi bir maceranın içinde hissediyorsunuz. 800'ün üzerinde bölüm tasarımı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Gerek arkadaşlarınızla gerekse bireysel olarak oynayabileceğiniz iyi bir alternatif arıyorsanız Hexa Blast'i ücretsiz indirebilirsiniz. Tatmin edici bir oyun deneyimi yaşayacağınızdan indirmenizi öneririm.

YORUMLAR