Hexa Block King 1.0.2 (ios)

Hexa Block King

Hexa Block King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexa Block King, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Hexa Block King, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Zevkli bir kurguya ve eğlenceli mekaniklere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor.

Arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Hexa Block King, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir ortam sunuyor. Yüzlerce farklı bölüme sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve tüm bölümlerin üstesinden gelmelisiniz. Farklı oyun modlarıyla da ön plana çıkan oyunda eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Eşsiz seviyelerin yer aldığı oyunda tek yapmanız gereken altıgenlerden oluşan blokları sürükleyerek uygun yerlerine bırakmak. Yüksek puanlara ulaşarak liderlik tablosunda üst sıralara da çıkabileceğiniz oyunda aradığınızı bulabiliyorsunuz. Çocukların da beğenerek oynayabileceği Hexa Block King'i sakın kaçırmayın. Özellikle tetris tarzı oyunları sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Hexa Block King oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR