Home Design & Decor Shopping 2.3.0 (ios)

Home Design & Decor Shopping

Home Design & Decor Shopping
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Design & Decor Shopping uygulaması ile ev dekorasyon ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Home Design & Decor Shopping uygulaması, eviniz için yapacağınız dekorasyon ürünlerini uygun fiyatlarla iOS cihazlarınızdan sizlere sunuyor.

Wish.com’un geliştirdiği Home Design & Decor Shopping uygulaması, ev dizayn ve dekorasyon ürünlerinde inanılmaz fiyatlarla alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. %50-80’e varan indirimlerle oldukça geniş kapsamlı ürün seçenekleri sunan uygulamada mutfak gereçleri, ev tekstili, ev dekorasyon, ev dizayn, tasarım ürünleri gibi birçok ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Aradığınız belirli bir ürün varsa arama bölümünden kolayca bulabilmenize olanak tanıyan Home Design & Decor Shopping uygulamasında, ilginizi çeken ürünleri favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilmeniz mümkün hale geliyor. Ürünleri anında sipariş etmek istediğinizde ise sepetinize ekleyerek ödeme adımını tamamlayıp, sipariş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eğer siz de oldukça avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmak istiyorsanız, Home Design & Decor Shopping uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR