House of Fear

House of Fear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Korku kategorisinde yer alan bu oyunda perili bir evde hapsolmuş arkadaşımızı çeşitli bulmacaları çözerek kurtarmaya çalışıyoruz.

House of Fear iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz macera dolu bir korku oyunudur.

Point and click adventure tarzına sahip olan oyunda korkunç ve gizemli bir evde hapsolmuş arkadaşımızı kurtarmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak hiç de kolay değil zira evde beklemediğiniz türden maceralar ve bulmacalar sizi bekliyor. Karşınıza çıkan bulmacaları çözmeli ve arkadaşınızı ne pahasına olursa olsun kurtarmalısınız.

Oyunun atmosferi çoğu oyuncu tarafından yeteri korkutucu bulunmayabilir. Fakat bu oyunu bilgisayarda oynadığınız yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip, etkileyici bir hikayeye sahip oyunlarla kıyaslamayın. Kendi çizgisinde etkileyici olduğunu düşünüyorum. Neticede bu sadece tablet ve akıllı telefonlarda oynadığımız ücretsiz bir oyun. Hourse of Fear'dan tam keyif almak için karanlık bir ortam ve kaliteli bir kulaklık kullanmak gerekiyor.

Oyunda ilerlemek için ekranın çeşitli bölgelerine dokunuyoruz ve karakterimiz dokunduğumuz yere doğru ilerleyiyor. Bu şekilde karşımıza çıkan farklı ortamlarda yer alan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Genel olarak iyi bir oyun olaran nitelendirebileceğim House of Fear, korku oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR