House of Grudge

House of Grudge
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

House of Grudge zorlu bulmacalarla dolu bir odadan kaçış oyunudur

House of Grudge eğer sadece atmosferiyle bile gerilerek adrenalin salgılamanızı sağlayacak bir korku oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil odadan kaçış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan House of Grudge'da şehir dışındaki küçük bir kasabada başlayan olaylar konu alınıyor. Genç bir çift hayatlarına normal akışında devam ederken bir bebekleri oluyor. Başta herşey normal ve çifitimiz mutluyken trajik bir olay bu mutluluğun kaybolmasına neden oluyor. Şiddetli bir fırtınanın olduğu bir gece şimşekler karanlığı aydınlatırken ürpertici bir köşkte bir felaket gerçekleşiyor. Biz de oyunda bu felaketin ne olduğunu çözmeye ve gerçeği bulmaya çalışıyoruz.

House of Grudge'da temel amacımız gizemli bir şekilde hapsolduğumuz odadan kurtulmak. Bu iş için zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulmacaları çözmek için ise ipuçlarını birleştiriyoruz ve gerekli eşyaları arayarak buluyoruz. Bu işi yaparken karşımıza aniden korkunç sürprizler çıkabiliyor. Oyunun atmosferi oldukça başarılı. Siz bulmacalar üzerine yoğunlaşırken sürekli arkaplanda birşeyler döndüğünü hissediyorsunuz. Oyunu kulaklıklarla oynadığınızdda heyecan da artıyor.

House of Grudge eğer herhangi bir kalp rahatsızlığınız varsa, hamileyseniz veya kalp atış hızınızın yükselmesi sağlığınız için tehlikeli bir durumsa uzak durmanız gereken bir oyun.

YORUMLAR