Houzz Interior Design Ideas 7.0.3 (ios)

Houzz Interior Design Ideas

Houzz Interior Design Ideas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Houzz Interior Design Ideas, ev dizaynları ile ilgilenenler için ilham verici bir Android uygulamasıdır.

İç mimarinin ve mekan tasarımının en büyük internet ansiklopedisi olarak da anılan Houzz isimli portal, ev içinde stil sahibi bir yaşam yakalamak isteyen herkesin uzun zamandır ilgisini çekiyor. Şimdi iOS kullanıcıları da bu tasarım ganimetlerinden faydalanabiliyor. Houzz Interior Design Ideas isimli uygulama sayesinde boş zamanlarınızda ilham veren tasarımlar yakalamanız mümkün. Stil, oda veya mekan gibi seçeneklerle arama yapabildiğiniz bu uygulama sayesinde tasarım dünyası konusundaki en yeni trendleri de takip edebileceksiniz.

Bu uygulamanın getirdiği en önemli unsur elbette iOS cihazlarına göre optimize edilmiş bir kullanım. Aksi takdirde kullanıcılar zaten Safari üzerinden Houzz web sayfasına ulaşabiliyorlardı. Daha kullanışlı bir arayüz ile mobil kullanım kalitesini yükselten bu uygulama ile gezinmek belki de masaüstü versiyonundan daha çok hoşunuza gidecektir.

iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış Houzz Interior Design Ideas isimli bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Tasarımcı bir ruha sahip olan herkes ev içi dizayn trendlerini takip etmek için bu uygulamayı oldukça kullanışlı bulacaktır.

YORUMLAR