Hurriyet E-gazete 3.1.1 (ios)

Hurriyet E-gazete

Hurriyet E-gazete
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    107

  • ÜRETİCİ

    Hürriyet Gazetecilik

Hurriyet E-gazete ile Hürriyet gazetesi ve eklerini iPhone ve iPad'inizden okuyabiliyorsunuz.

Hürriyet e-gazete, Hürriyet gazetesini ekleriyle birlikte iPhone ve iPad’imize taşıyor. Hürriyet’in web sitesi üzerinden de haberleri takip etmeniz mümkün lakin eskiden beri gazete okuyan biriyseniz yabancılık çekmek yerine iOS cihazınıza bu uygulamayı indirerek gazete okuma keyfini dijital ortamdan sürdürmenin keyfini yaşabiliyorsunuz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte okuma alışkanlarımız da değişti. Artık haberleri internet üzerinden hızlı bir şekilde takip edebiliyoruz. Lakin hangi haber sitesi olursa olsun gazeteden okuduğumuz keyfi veremiyor. Bu durumda iki seçeneğimiz var: Yakınımızdaki büfe, mağaza veya bakkala uğrayıp gazetemizi satın almak veyahut evimizden çıkmadan gazetemizi mobil üzerinden okumak. Tabii ki ikinci seçenek günümüzde çok daha uygun. Gündemi Hürriyet gazetesinden takip ediyorsanız Hürriyet e-gazete uygulamasını indirerek klasik gazete okuma alışkanlığınızı tablet ve telefonunuzda sürdürebilirsiniz.

Hürriyet e-gazete uygulamasında gazeteyle birlikte sunulan ekleri de okuma şansına sahipsiniz. Arşiv, son dakika, hava durumu, finans, astroloji, tv rehberi, sinema ve bulmaca sayfalarını okuyabiliyorsunuz ki içerik dijital ortamda sunulduğundan taze haberleri herkesten önce okumuş oluyorsunuz.

Hürriyet e-gazete uygulamasının en güzel yanı haberleri okumak için sürekli internete bağlı olmanız gerekmiyor. İnternete bağlandığınız vakit gazete ve ekler otomatik olarak cihazınıza indiriliyor. Sonrasında gün boyunca çevrimdışı okuyabiliyorsunuz.

Not: Hürriyet e-gazete uygulamasını 1 hafta 3 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Sonrasında haftalık, aylık veya yıllık abonelik paketlerinden seçmeniz gerekiyor.

YORUMLAR