İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İdeal Kilo Hesaplama, boy, kilo, yaş ve cinsiyet bilgilerinizi girerek ideal kilonuzu size söyleyen yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

İdeal Kilo Hesaplama, iPhone ve iPad'leriniz ile kolay ve hızlı bir şekilde vücudunuzun olması gereken ideal kilo, kitle indeksi ve yağ oranını hesaplayabileceğiniz oldukça yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamanın sade arayüzü sayesinde kullanımı gayet basit. İndirip yükledikten sonra tek yapmanız gereken sizden istenen boy, ağırlık, yaş ve cinsiyet bilgilerini girmeniz. Bu bilgiler girildikten sonra Ekranın altındaki Calculate(hesapla) tuşuna dokunarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tuşa bastıktan sonra uygulama vücudunuzun olması gereken ideal kiloyu, o anki kilonuz ile ideal kilonuz arasındaki farkı, vücut kitle indeksinizi, yağ oranınızı ve vücudunuzun durumunu size gösteriyor. Sonuçlar arasında düşük, normal, fazla ve obez bulunmaktadır.

Vücut kitle indeksinize göre almanız veya vermeniz gereken kilo miktarınıda hesaplayarak size gösteren uygulama her iPhone ve iPad'de bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz İdeal Kilo Hesaplama uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR