Imgur 2.0.1 (ios)
Imgur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Imgur, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz resmi Imgur uygulamasıdır.

Popüler resim yükleme ve paylaşma servisi Imgur'a bundan böyle iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz resmi Imgur iOS uygulaması sayesinde, web sitesi üzerinde yaptığınız tüm işlemleri mobil cihazlarınız üzerinden de gerçekleştirebileceksiniz.

Gayet kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı ilk kez açtığınız zaman, en çok beğenilen resimlerin listelendiği ekran sizleri karşılayacak. Imgur iOS uygulamasının sağ üst tarafında bulunan menü yardımıyla resimlerinizi yükleyebilir, ayarlar menüsüne ulaşabilir veya kendi kullanıcı hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca en çok beğenilen resimlere göz atabilir, resimlere yorum yapabilir, resimleri paylaşabilir veya resimlere oy verebilirsiniz. Boş zamanlarınızda farklı resimlere göz gezdirerek keyifli vakit geçirebileceğiniz başarılı bir iOS uygulaması olan Imgur, akıllı telefonlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken uygulamalardan.

Imgur Özellikleri:

  • İnternet üzerinde en çok beğenilen resimleri görüntüleme
  • Resimler için yorum yapma ve oylama
  • Telefonunuz üzerinde yer alan resimleri doğrudan Imgur üzerine yükleyerek arkadaşlarınızla paylaşma
  • Kullanıcı hesabınızı ve albümlerinizi düzenleme
  • Resimleri doğrudan Imgur galerinize gönderme

Son güncellemesi ile birlikte tasarımı tamamen değişen Imgur iOS uygulaması, kullanıcılarına çok daha rahat bir kullanım sunuyor. Resimler arasın gezinme ve yorum yapma ekranlarının geliştirilmesi sayesinde iPhone ve iPad kullanıcıları imgur'u çok daha eğlenceli bir şekilde kullanabiliyor.

YORUMLAR