Infinity Loop: HEX 1.0.0 (ios)

Infinity Loop: HEX

Infinity Loop: HEX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Loop: HEX, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen ve kapalı geometrik şekiller oluşturmaya çalışacağınız bir bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Infinity Loop: HEX mobil oyunu, dağınık çizgilerden kapalı bir geometrik şekil oluşturma çabası içine gireceğiniz enteresan bir mobil bulmaca oyunudur.

Infinity Loop: HEX mobil oyunu Infinity Loop oyununun 30 milyon kez indirilerek beğeni toplaması üzerine yeni bölümlerle piyasaya sürülen oyunun ikinci versiyonudur. Infinity Loop: HEX mobil oyununda mantık olarak serinin ilk oyununa bağlı kalınmış. Oyuncular yine dağınık halde dizilmiş çizgi şekilleri döndürüp uç uca birleştirerek kapalı bir geometrik şekil oluşturmaya çalışacak.

Infinity Loop: HEX mobil oyununda altıgen şeklinde bir oyun tahtasında son derece ilginç geometrik şekiller ortaya çıkaracaksınız. Zaman zaman tıkandığınız noktalar olabilir. Bu noktada ise Youtube platformuna yüklenen çözüm videolarından ipucu alabilirsiniz. Oyunun müzikleriyle, limitsiz süre ve sonsuz hamle sayısıyla oldukça rahatlatıcı bir bulmaca oyunu olan Infinity Loop: HEX mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR