İngilizce Ezberle 1.0.1 (ios)

İngilizce Ezberle

İngilizce Ezberle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce Ezberle, eğlenceli zaman geçirirken İngilizce kelime bilginizi arttırabileceğiniz başarılı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

İngilizce Ezberle, İngilizce yeni kelimeler öğrenirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kelime oyunudur. Eğer yeni İngilizce öğreniyorsanız yada başlamak istiyorsanız ''İngilizce Ezberle'' uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize mutlaka indirmelisiniz.

Ufak molalarınızda yada boş vakitlerinizde yeni İngilizce kelimeler öğrenmek hem de bunu oyun oynayarak yapmak hoşunuza gidecektir. Ayrıca size oldukça katkı sağlayacaktır. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun yeni kelimeler öğrenmek için bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Uygulama üzerinde aşağı yukarı 5000 İngilizce kelime bulunuyor. Oyunu oynarken İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını görecek ve hafızanızda tutmaya çalışacaksınız. Daha sonra ise kelimeleri eşleştirerek bu kelimeleri zihninize kazıyabilirsiniz.

Sade bir görünüme sahip olan uygulamanın kullanımı da son derece basit. Bu sayede tüm kullanıcılar rahatlıkla problem yaşamadan kullanabilirler. Oyun ekranında İngilizce kelimeler kırmızı kutucuk içerisinde ve Türkçe kelimeler yeşil kutu içerisindedir. Bunları doğru olarak eşleştirmeniz gerekmektedir. Doğru ve yanlış süreniz ile birlikte geçen süre ekranın alt kısmında yazmaktadır. Her seferinde daha da iyi derece yapmaya çalışarak kendinizi de test edebilirsiniz. Kelimelerin yerlerini aşağıdaki ''Karıştır'' tuşu ile değiştirebiliyorsunuz.

Eğer İngilizce'yi adım adım öğrenmek ve kelime haznenizi genişletmek istiyorsanız ''İngilizce Ezberle'' uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR