Internet Downloader & Open It

Internet Downloader & Open It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Downloader & Open It, iOS cihazlarınız için gelişmiş indirme yöneticisidir.

Internet Downloader & Open It, iPhone, iPad ve iPod touch’ınıza dosya indirmenize izin veren tam donanımlı bir indirme yöneticisidir. Dosya indirmenin yanı sıra müzik ve video oynatma, fotoğraf görüntüleme, pdf görüntüleme ve web tarayıcısı işlevleri bulunan bu ücretsiz uygulama ile aynı anda 10 dosyayı birden indirebilir, 3G bağlantınız üzerinden 20MB’dan büyük boyuttaki dosyaları indirebilir, web sayfalarındaki resimleri indirebilir, popüler formattaki belgeleri tam ekranda görüntüleyebilir, video dosyalarını oynatabilir, favori şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

• İndirme yöneticisi ile dosyaları yüksek hızda indirebilir, yarıda kesilen indirmelerinizi devam ettirebilir, 10 dosyayı eş zamanlı olarak indirebilirsiniz.
• Mobil taracıya benzer bir kullanıcı deneyimi sunan web tarayıcısı ile web sayfalarını resimlerle birlikte indirebilir, yer imlerinizi yönetebilir, tam ekran modunda gezinebilirsiniz.
• Dosya yöneticisini kullanarak pdf, doc, xls, ppt, txt, html ve rtf uzantılı dosyaları açabilir, klasörlerinizi düzenleyebilir, ID3 etiketlerini düzenleyebilir, ada göre dosya araması yapabilir, zip dosyalarını açabilir, film rulonuzdaki fotoğrafları içe aktarabilirsiniz.
• Video oynatıcısı ile m4v, mp4, mov formatlı videolarını izleyebilirsiniz.
• Müzik oynatıcısı ile mp3, wav, aac ve m4a dosyalarınızı açabilir, şarkı listelerini oynatabilirsiniz. Tekrarlama, bir kez tekrarlama, karışık çalma ve arka planda çalma fonksiyonları mevcuttur.
• Fotoğraf görüntüleyicisini kullanarak fotoğraflarınızın slayt gösterisine göz atabilir, fotoğraf albümlerine kaydedebilir, fotoğraflarınızı yakınlaştırabilirsiniz.

YORUMLAR