İş Bugün

İş Bugün
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İş Bugün uygulaması sayesinde iş arayanlar ve eleman arayanlar kolaylıkla hedeflerine ulaşabiliyorlar.

iOS cihazlar için geliştirilen İş Bugün uygulaması sayesinde iş arayanlar ve eleman arayanlar kolaylıkla hedeflerine ulaşabiliyorlar.

Yapacağınız iş başvurularına 24 saat içerisinde yanıt alacağınızın garantisini veren İş Bugün uygulaması, CV hazırlamakla uğraşmadan kısa bir profil oluşturarak tek dokunuşla iş başvurusu yapabilmenizi sağlıyor. Şoför, teknisyen, garson, aşçı, müşteri temsilcisi ve sekreter gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren firmaların ilanlarına anında başvuru yapabileceğiniz uygulamada, işverenler de kolayca ilanlarını yayınlayabiliyorlar.

Eleman arayan işverenler, başvuru yapan yetenekli adayları tek tek inceleyerek uygun gördüğü kişilerle detayları uygulama üzerinden konuşabiliyorlar. İş başvurusu yapanlar ise başvuru yapacağınız ilanın detaylarını inceleyerek işin gerektirdiği nitelikleri ve çalışma şartları gibi bölümleri inceleyebiliyorlar. Hem işverenlere hem de iş arayanlara büyük kolaylık sağlayan İş Bugün uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR