İşaret Dilim 1.0 (ios)

İşaret Dilim

1.0
İşaret Dilim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell İşaret Dilim uygulaması, işaret dili çeviri, işaret dili sözlük, işaret dili eğitimleri içine alan kapsamlı işaret dili uygulaması.

Turkcell İşaret Dilim uygulaması, işaret dili sözlük, işaret dili çeviri ve işaret dili eğitimlerini bir arada sunan tek uygulama. İşaret dili bilmeyenlerle işitme engelli bireyler arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla geliştirilmiş ve de ücretsiz olarak kullanıma açılmış. Hem iPhone hem de iPad'de kullanılabiliyor.

Türkiye’nin en kapsamlı işaret dili uygulaması olduğunu düşündüğüm Turkcell İşaret Dilim uygulamasında anlık çeviriden sözlüğe kişisel gelişimden eğitimlere her şey mevcut. Yazdığınız bir metni veya söylediğinizi anında işaret diline çevirebilen Tercüman özellikle gayet başarılı. İşaret dilinin kullanımını animasyonlu olarak görebiliyorsunuz. Daha da güzeli; hareketin hızını ayarlama (hızlı, yavaş) ve hareketi tekrarlatma şansına sahipsiniz. İşaret Dili Sözlüğü de çok başarılı. Arama fonksiyonuyla istediğiniz Türkçe kelimenin işaret dili karşılığını hızlıca öğrenebiliyorsunuz. Eğitim bölümünde işaret dilinde çocuk gelişimi, kişisel gelişim ve işaret dili eğitimleri sizi karşılıyor.

Turkcell İşaret Dilim Uygulaması Özellikleri:

  • İşaret dili çeviri (Yazılan ve söyleneni anında işaret diline tercüme etme)
  • İşaret dili sözlük (Binlerce Türkçe kelimenin işaret dili karşılığı)
  • İşaret dili eğitimleri (Kişisel ve çocuk gelişime katkı sağlayan eğitimler)

YORUMLAR