Jelly Blast

Jelly Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Blast, iOS cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir üçlü eşleştirme oyunu.

Jelly Blast, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri mütevazı bir eşleştirme oyunu arayanların sevecekleri tarzda bir oyun.

Candy Crush'ın izinden ilerleyen bu oyunda yine benzer şekerleri yan yana getirip eşleştirmeler yapmaya çalışıyoruz. Oyundaki şekerlerin yerlerini dğeiştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz veya şerkerlerin üstlerine tıklamamız yeterli oluyor. Bonuslar ve kombolar oyunda daha fazla puan almamızı sağlıyor. Bu sayede bölümleri çok daha hızlı, kolay ve yüksek skorlar eşliğinde noktalayabiliyoruz.

En iyi üçlü eşleştirme oyunları arasında gösterilen Jelly Blast'ta karşımıza çıkan grafikler, oyunun bu kategorinin kaliteli seçenekleri arasında girmesine katkıda bulunuyor. Eşleştirme işlemleri esnasında karşımıza çıkan animasyonlar ve efektler görsel tatminlik yaratıyor.

Oyundaki serüvenimiz sırasında karşımıza çok sayıda sevimli karakter çıkıyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Jelly Blast, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR