Jelly Mania 1.9.0 (ios)

Jelly Mania

Jelly Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Mania, eşleştirme oyunlarından hoşlananların gözardı etmemesi gereken bir seçenek.

Jelly Mania, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun her yaştan oyunseverin beğenisine hitap edecek şekilde tasarlanmış. Klasik eşleştirme oyunları çizgisinde yol olsa da renkli ve canlı grafikleriyle fark yaratmayı başarıyor.

Oyundaki temel amacımız aynı renklere sahip olan jöleleri yan yana getirmek ve ortadan kaybolmalarını sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı yerini değiştirmek istediğimiz jölelerin üzerinde gezdirmemiz yeterli oluyor. Ne zaman ki üç tanesi veya daha fazlası dikey veya yatay olarak aynı çizgi üzerine geliyor, o zaman yok oluyorlar. Nihai amacımız tüm ekranı temizlemek.

Oyunda onlarca farklı bölüm bulunuyor ve bunların hepsi farklı bir dizilime sahip. Hatta bazı bölümlerde ilginç engeller bulunuyor. Bunlar işimizi zorlaştırıyor olsa da güçlendirici öğeleri kullanarak işin içinden kolayca çıkabiliyoruz.

Jelly Mania'da kullanılan grafikler bu tarz bir oyunda görmek istediğimiz kaliteyi fazlasıyla karşılıyor. Eşleştirme işlemleri esnasında ortaya çıkan animasyonlar da epey ilgi çekici bir tasarıma sahip. Şayet bu tarz eşleştirme oyunlarından keyif alıyorsanız Miniclip imzalı bu oyun epey hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR