Jelly Slice

Jelly Slice
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    Okijin Ltd

Jelly Slice, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça renkli ve eğlenceli bir zeka oyunudur.

Jelly Slice, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri bağımlılık yapan ve benzersiz bir oynanışa sahip olan bulmaca oyunudur.

Oyun ekranı üzerinde yer alan yıldızları toplayabilmek için jöleleri kesebileceğiniz en iyi yolu bulmaya çalışacağınız oyun, gerçekten çok sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir.

Yıldızları birbirinden ayırmak için yapmanız gereken hamle sayısı sınırlı olduğu için hamlelerinizi yapmadan önce iyice düşünmeniz gereken Jelly Slice'da yer alan bulmacalar ilk bölümlerde size kolay gelse de bölümler ilerledikçe bulmacaları çözmenin içinden çıkılmaz bir hal alacağını bilmenizde fayda var.

 

Takıldığınız noktalarda oyun içerisinde yer alan ipucu butonunu kullanarak bölümleri nasıl geçmeniz gerektiği konusunda ipucu alabiliyorsunuz ama bu noktada bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken şey; kullanabileceğiniz ipuçlarının sınırlı sayıda olması. Eğer ipuçlarını gereksiz yere kullanırsanız, gerçekten ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda tek başınıza kalacağınızı bilmelisiniz.

Bulmaca ve zeka oyunlarını seven mobil oyunculara ilaç gibi gelecek olan Jelly Slice'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR