Jelly Splash 1.7.2 (ios)

Jelly Splash

Jelly Splash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    3,567

  • Üretici

    Wooga

Jelly Splash, iOS platformu üzerinden bir çok bulmaca oyununa göre çok daha farklı ve eğlenceli ücretsiz bir uygulamadır.

Jelly Splash, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabilecekleri en keyifli mobil oyunlar arasında yer alıyor ve bilhassa renk eşleştirme oyunlarından hoşlananların kesinlikle denemeleri gerekenler arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça etkileyici grafik ve sesler içeren  Jelly Splash, böylece oyununuz sırasında sıkılmadan şansınızı denemenize olanak tanıyor.

Oyunda Jelly adı verilen renkli jöle parçalarını bir araya getirmeye ve onları kurtarmaya çalışıyoruz. Ancak her bölümde oyunun giderek daha zorlu hale gelmesi ve hamle sınırlaması nedeniyle bir yerden sonra oldukça kafa patlatmanız gereken bir hale geldiği de gerçek. Ayrıca çeşitli bölümlerde farklı amaçların uygulanması ile heyecan hiç bir zaman eksik olmuyor. Oyunda aynı renge sahip olan jöleleri yan yana getirerek kurtarırken, karşınıza hapsolmuş jöleler ya da engelleyici kayalar da çıkabiliyor.

Jelly Splash içerisinde yer alan satın alma seçenekleri sayesinde bölümleri daha kolay bir şekilde geçmenizi sağlayacak jetonlara da ulaşmak mümkün. Böylece jetonları kullanarak bölüm başlarında süper jöleler elde edebiliyor ve avantajlı hale gelebiliyorsunuz.

Jelly Splash'ın çalışması sırasında herhangi bir performans sıkıntısıyla karşılaşmadık ancak alt düzey cihaz sahipleri zaman zaman takılmalarla karşılaşabilirler. Oyun içi seslerin düzeyinin ayarlanabilmesi ve müziğin kapatılabilmesi ile sessiz ortamlarda bile oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. En yüksek skoru elde etmek için jölelerinizle çıkacağınız bu zorlu yolda tüm oynayanlara başarılar diliyorum!

Oyunun Android versiyonunu indirmek için tıklayınız.

YORUMLAR