Jewels Temple Quest 1.0 (ios)

Jewels Temple Quest

1.0
Jewels Temple Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewels Temple Quest, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen küçük boyutlu bir bulmaca oyunudur.

Jewels Temple Quest, iPhone ve iPad'ler üzerinden oynanabilen kendine has oynanışı ve güzel ek özellikleri olan bir bulmaca oyunudur.

Springcomes Games tarafından geliştirilen bulmaca oyunu Jewels Temple Quest, alışılagelmiş bir bulmaca türünü kendine göre yorumluyor ve bunların yanına kullanıcıların çok hoşuna gidecek özellikler eklemeyi de başarıyor. Oyundaki temel amacımız aynı renk mücevherleri yan yana getirmek. Bu taşların nek adarı yan yana gelirse o kadar fazla puan alıyorsunuz ve bölümü geçmeniz o kadar kolaylaşıyor. 

Oyunun ilgi çeken özelliklerinden biri ise küçük boyutlu olması. iPhone ve iPad'ler üzerindne 45MB gibi bir boyutla elde edilebilecek olan oyun, tablet ekranları için de destek vermesiyle her platformda oynanabilir olabiliyor. Tüm bunlarla birlikte oyunun internet bağlantısı gerektirmediğini de hatırlatalım. Yani oyunu indirdikten sonra dağ başından, tünellere kadar her yerde oyunu rahatlıkla oynamanız mümkün. Bu türü seviyorsanız, kesinlikle denemeniz gereken oyunların başında gelen Jewels Temple Quest ile ilgili daha fazla bilgi almak için ise hemen aşağıda duran videoyu izleyebilirsiniz:

YORUMLAR