Jolly Jam

Jolly Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jolly Jam keyifli bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor ve oyunseverlere muhteşem görsellerle dolu bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Jolly Jam hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eülenceli bir eşleştirme bulmaca oyunudur. Özellikle Candy Crush benzeri oyunlardan hoşlanıyor ve bu kategoride deneyebileceğiniz yepyeni bir alternatif arıyorsanız Jolly Jam’i mutlaka denemelisiniz.

Oyunda Prenses Honey’i kurtarmaya çalışan Prens Jam’e yardım etmeye çalışıyoruz. Oyunda diğer eşleştirme oyunlarında görmeye alıştığımız türden güçlendiriciler ve çeşitli bonuslar mevcut. Bunları toplayarak bölümlerden alacağımız puanları yükseltebiliyoruz. Ekranda parmaklarımızı sürükleyerek aynı objeleri yan yana getirmeye çalışıyoruz.

Oyunun en keyifli yanlarından bir tanesi de sürekli olarak farklı çevre modellemeleri sunması. Çikolata dağı, limonata nehirleri ve çok daha fazlası bu oyunda sizleri bekliyor.

Grafik olarak beklentilerin üzerine çıkmayı başaran Jolly Jam’da kontroller de sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Buna ek olarak ses efektleri de tatmin edici seviyede. Eğer siz de eşleştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız Jolly Jam’e göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR