Juice Cubes 1.14.07 (ios)

Juice Cubes

Juice Cubes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juice Cubes, iOS cihaz sahiplerinin oynayabileceği eşleştirmeli bulmaca oyunlarından biri olarak eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmenizi sağlıyor.

Juice Cubes, renkli arayüzü ve bölümlerinin farklı dizaynı ile dikkatleri çeken bir diğer eşlemeli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisinde tamamlanması gereken 215'ten fazla bölüm bulunmaktadır. Amacınız ise sulu küplerin aynı renkli olanlarını yer değiştirip eşleyerek yok etmek ve bölümleri tamamlamak. Fakat oyun bu kadar kolay değil. Çünkü başarılı olmak istiyorsanız zincirleme eşlemeler yaparak büyük patlamalar gerçekleştirmelisiniz. Oyun içerisinde sulu küplerden başka yolunuza çıkacak olan korsanlar, deniz kızları ve diğer çılgın karakterler ile karşılaşabilirsiniz.

Aynı türdeki bulmaca oyunlarının aksine, Juice Cubes öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zaman alan bir oyundur. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise, oyun içerisindeki bölümlerin gittikçe zorlaşması. Bitirmekte zorlandığınız bölümlerde oyun içerisinde bulunan ve ekstra güç ile yetenekler kazanmanızı sağlayan özellikleri kullanabilirsiniz.

Oyuncular, Facebook hesapları üzerinde sahip oldukları arkadaşları ile mücadele ederek adanın galibi olmaya çalışabilir. Yeni adalara yelken açmak isterseniz, farklı adaların kilitlerini açmaya çalışmalı ve o adalara ulaştığınızda arkadaşlarınızı davet etmelisiniz.

YORUMLAR