Kahve Falı

Kahve Falı
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahve Falı, fal bakmaya meraklı bayanlar için özel olarak geliştirilen ve kahve falıyla ilgili aradığınız herşeyi bulabileceğiniz yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Kahve Falı, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kahve ve kahve falı ile ilgili öğrenmek istediğiniz yada merak ettiğiniz her türlü bilgiyi bulabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Özellikle bayanları ilgilendiren bu uygulama, kahve falı merağı bulunan bayanlar için ideal iOS uygulamalarından bir tanesidir. Ücretli olmasına rağmen içerisinde bulunan bilgiler ile karşılığını alacağınızı düşündüğüm uygulama da, kahve nasıl yapılırdan kahve falı bakmaya kadar tüm gerekli bilgiler bulunuyor.

Bayan arkadaşların bir araya gelerek içtikleri kahvelerden sonra başlayan fal bakma aşamasında, kahve bardağı üzerinde kalan telvelerin oluşturduğu şekillerin ne anlam ifade ettiklerine uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Kahve falı ile ilgili terimlerin bulunduğu basit ve geniş sözlük olmak üzere 2 sözlük bulunmaktadır.

Kategorilendirilmiş olan 200 farklı açıklama içerisinden falınızda çıkanlara ulaşarak falınızın neler anlattığını uygulama sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Türk Kahvesi nasıl yapılır, fal hazırlıkları, kahve falı hazırlıkları ve püf noktalar gibi konulara değinen uygulama kahve falı meraklı bayanların kullanabileceği en iyi iOS uygulamasıdır.

Kahve falı baktırmak için farklı kişilere gidip ücret ödemenizi engelleyecek olan uygulama sayesinde yavaşca fal bakmayı öğrenebilir ve fallarda çıkan işaretlerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Sonrasında sizde hem kendi falınıza hem de arkadaşlarınızın kahve fallarına bakabilirsiniz.

Kahve falı bakmaktan veya baktırmaktan hoşlanıyorsanız ve kahve falına meraklıysanız bu uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim.