Laser Box 2.12 (ios)

Laser Box

Laser Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Laser Box ücretsiz bir mobil bulmaca oyunudur

Laser Box eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir zeka oyunuyla değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Laser Box'da temel amacımız sabit bir kaynaktan verilen lazer ışınını yönlendirmek ve ekrandaki mücevherleri bu lazer ışını yardımıyla ortaya çıkarmak. Lazer ışınızı yönlendirmek için farklı araçlara sahibiz. Ancak bu araçları uyumlu bir şekilde kullandığımızda mücevherleri toplayabiliyoruz. Ekranda birden fazla mücevher olduğu için lazer ışığını yönlendirmek için özel bir yol izliyoruz. Oyunda ilerledikçe ekrandaki mücevher sayısı da artıyor ve işler karışıyor.

Laser Box içerisinde 120 farklı seviye bulabilirsiniz. Bu bölümler 6 bölüm altında toplanıyor. Oyunun grafikleri HD kaliteye sahip, oyun müzikleri de kulağa hoş geliyor. Bölümleri geçmek için kimi zaman zorlanabiliyorsunuz; fakat bu durumlarda "Hint" sisteminden faydalanbilirsiniz. Oyunda takıldığınız noktalarda Hint tuşuna dokunarak ipucu alabilir ve lazeri nasıl yönlendirmeniz gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Laser Box ücretsiz bir oyun olmasına rağmen içersinde herhangi bir reklam da içermiyor.

YORUMLAR